Sol Y Mar Hotel

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Gratis parkeren

  • Eigen strand

  • Spa en ontspanning

  • Kindvriendelijk

  • Rolstoeltoegankelijk

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Sol Y Mar Hotel Playa Migjorn met 37 kamers ligt op 15 minuten rijden van het Oriëntatiepunt Punta Pedrera en beschikt over een bagageopslag.

    Dit hotel in Playa Migjorn is gelegen binnen 4 km afstand van het Strand Ses Platgetes. Bezienswaardigheden op 10 minuten rijafstand vanaf dit pension zijn onder andere de Kerk van Sant Francesc Xavier. Een ritje van 20 minuten brengt je van Sol Y Mar Playa Migjorn naar het strand van Mitjorn. De bushalte Ca Mari is binnen handbereik van de accommodatie in Playa Migjorn geplaatst.

    Airconditioning zijn ook inbegrepen, en een patio en een balkon zijn in de kamers aanwezig voor extra gemak. Leuke accenten zijn onder andere een apart toilet en een douche. De badkamerbenodigdheden omvatten een apart toilet en een douche, evenals een haardroger en handdoeken voor extra comfort.

    Daarnaast serveert Sol Y Mar Hotel elke ochtend een hartig ontbijt. Kiosko Ca Mari biedt Europese gerechten en is gelegen op minder dan 450 meter afstand van dit hotel.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 09:00 tot 11:00
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen ledikanten in de kamer.

    Kameropties bij Sol Y Mar Hotel Playa Migjorn

    Airconditioning zijn ook inbegrepen, en een patio en een balkon zijn in de kamers aanwezig voor extra gemak. Leuke accenten zijn onder andere een apart toilet en een douche. De badkamerbenodigdheden omvatten een apart toilet en een douche, evenals een haardroger en handdoeken voor extra comfort.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Sol Y Mar Hotel Playa Migjorn Buitenkant foto Sol Y Mar Hotel Playa Migjorn Voorzieningen foto Sol Y Mar Hotel Playa Migjorn Kamer foto Sol Y Mar Hotel Playa Migjorn Keuken foto Sol Y Mar Hotel Playa Migjorn Kamer foto Sol Y Mar Hotel Playa Migjorn Kamer foto
    Kamer met een King Size Bed

    Grootte: 20 m²

    Voor max.: 2 gasten

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Sol Y Mar Hotel Playa Migjorn Buitenkant foto Sol Y Mar Hotel Playa Migjorn Buitenkant foto Sol Y Mar Hotel Playa Migjorn Bedden foto Sol Y Mar Hotel Playa Migjorn Kamer foto Sol Y Mar Hotel Playa Migjorn Kamer foto Sol Y Mar Hotel Playa Migjorn Voorzieningen foto Sol Y Mar Hotel Playa Migjorn Voorzieningen foto
    Kamer

    Grootte: 14 m²

    Voor max.: 1 gast

    Type bed: 1 enkel bed

    Meer informatie +

    Locatie bij Sol Y Mar Hotel Playa Migjorn

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Sol Y Mar Hotel Playa Migjorn

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Spanje

    Hotels in steden wereldwijd

    Veelgestelde vragen

    • Zijn er voorzieningen in Sol Y Mar Hotel voor gasten met een handicap?
      Sol Y Mar Hotel komt tegemoet aan de behoeften van gasten met speciale behoeften en biedt rolstoeltoegang, kamers met faciliteiten voor gehandicapten en badkamers voor gehandicapten aan.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Sol Y Mar Hotel Playa Migjorn